LearningApss (Мультимедійні уроки)

Семінар-тренінг
з проблеми «Технологія створення мультимедійних уроків та інтерактивних вправ у програмах «LearningApps.org» 

Мета: підтримка навчання та процесу викладання за допомогою інтерактивних модулів.
План
  • Проаналізувати відеоінструкції до сервісу LearningApps.org (відеоролик №1) і зробити висновки;
  •  Визначити цінність відеоролика № 2. "Розробка дидактичних засобів із використаннямсервісу LearningApps.org
  • Практичне виконання авторських завдань.

 Питання:
1. Що таке LearningApps.org?
2. Як потрапити на сайт LearningApps.org?
3. Які поради й допомогу надають тьютори?
4. Як ознайомитися зі списком створених вправ і використати їх ?
5. Як скористатися шаблонами для створення інтерактивних вправ?
6.  Як створити і зберегти авторські інтерактивні вправи?

Завдання:

  •  Створити інтерактивні вправи за напрямами діяльності 

Що таке LearningApps.org?


     LearningApps.org є додатком Web 2.0 для підтримки навчання та процесу викладання за допомогою інтерактивних модулів. Існуючі модулі можуть бути безпосередньо включені в зміст навчання, а також їх можна змінювати або створювати в оперативному режимі. Метою є також збори інтерактивних блоків і можливість зробити їх загальнодоступним. Такі блоки (так звані додатки або вправи) не включені з цієї причини ні в які програми або конкретні сценарії. Вони мають свою ценнность, а саме Інтерактивність.
Сайт Ірини Стеценко
http://informaci aforall.blogspot.com/2018/03/blog-post.html
Як потрапити на сайт?
Доцільно скористатися браузером Google Hrom/ Щоб  зареєструватися на сайті LearningApps.org потрібно клікнути на посилання "вхід" та ввести Ваш аккаунт (логін або адресу електронної пошти і пароль), або створити новий аккаунт. Для зручності  входу на сайт поставте значок  у вікні "залишитися зареєстрованим"
Які поради й допомогу надають тьютори?
У "Тьторській" кімнаті можна оримати низку консультацій, де пояснюються найважливіші функції роботи сайту. Ви можете відключити завжди поради тьютора, якщо натиснете вгорі праворуч. Тут можна задати термін або пошукове слово, щоб почати пошук у додатках. Якщо Ви хочете знати які вже є додатки, то варто Вам натиснути тут і Ви побачите список. Тут Ви можете також створювати схожі вправи-додатки за  готовими шаблонами. Тут також можна підписатися на LearningApps.org. Цей  додаток безкоштовний  і зберігає створені Вами інтерактивні вправи-додатки.
Як ознайомитися зі списком створених вправ і використати їх ?
У списку, кожен додаток представлений зображенням. тут Ви також можете обрати категорію для вузького ознайомлення з додатком в області знань. Наприклад, оберемо категорію Інформатика, у якій представлено всі існуючі інтерактивні вправи з цього предмета.
У правому верхньому кутку потрібно обрати ступінь яка підходить для навчання, школу і мову навчання. Якщо натиснути на додаток, то зявляться деталі. 
Як скористатися шаблонами для створення інтерактивних вправ?
Кожен додаток може використовуватися в якості шаблону для свого нового додатку. Ви можете видалити в цьому прикладі фотографі, якісь деталі, або додати інші. Щоб використати  даний додаток Ви можете його перекласти у свій аккаунт. Також можете  тут використати  різні лінки для копіювання і відправки. Також Ви знайдете тут код для вбудовування в блог або в сайт.
Як створити і зберегти авторські інтерактивні вправи?
Повернемося до створення додатків. Ви можете використовувати існуючі програми як шаблон для нових додатків, або порожніх шаблонів на вибір тут.  також шаблони будуть показані як маленькі іконки. Тут Ви можете переглядати приклади, які були зроблені за шаблоном. Натиснувши на посилання "Створити новий додаток" Ви скористаєтеся новим шаблоном. Подивитеся на приклади, створені в цьому шаблоні. За допомогою цього шаблону також можна виконанти завдання на відповідність у  електронних картах Google-Maps. Кожен додаток має інші налаштування котрі можна змінювати. 





                                  




Практичне виконання авторських завдань.


На початку кожної вправи варто вказати назву вправи і її завдання. Потім ідуть спеціальні налаштування для кожного шаблону.Натисніть внизу на Готово і перегляд в режимі попереднього перегляду. Потім ви можете налаштувати додаток ще раз або зберегти його у вашій колекції додатків.  Вітаємо із успішним закінченням вправи
 

https://www.youtube.com/watch?v=kCSwWs1pw5g&ab_channel=MariyaSavyanenko

Підказки до інтерактивної вправи

  • ВІДЕОРЕДАКТОРИ
    (програми для редагування звукових та відеоданих: створювати, об'єднувати, змінювати відеофрагменти тощо)
  • КОДЕКИ
    (програми, що містять алгоритм кодування і декодування об'єктів мультимедіа)
  • КОНВЕРТОРИ
    (програми для конвертації даних з одного формату в інший)
  • ГРАБЕРИ
    (програми для запису звуку та відео)
  • КЛІП
    (невеликий за розміром (тривалістю) кіно- або відеофільм)
  • ТИТРИ
    (текстові об'єкти, що з'являються або поверх відео та використовуються для пояснення зображення, або в кінці відео та містять відомості про авторів відеофільму)
  • КАДР
    (окремий фрагмент рухомого (відео) чи нерухомого (фото) зображення)

  • ПЛЕЄРИ
    (програми для перегляду або прослуховування звукових та відеоданих)

  • 1 комментарий: